www.fotografie.vyrobce.cz
Úvod O mně Galerie Nabídka Výstavy Guest book Kontakt

Biografie (jen trochu o mně): 

 

Jmenuji se Filip Hrbáč a narodil jsem se 3. 7. 1983. Bydliště jsem měl v Rychnově nad Kněžnou a také jsem působil také v Pardubicích a v Praze. V současné době bydlím v Dobřanech u Plzně. Zabývám se fotografováním krajiny, objetků, svateb a událostí v Plzni a širokém okolí.

 

Jsem vášnivý cestovatel a již jsem mnoho zemí navštívil (hlavně Evropa). O prázdninách občas vyrazím s cestovní kanceláří CK MUNDO. Díky tomu a fotografování jsem napsal také několik cestopisů, které byly publikovány v českých i zahraničních časopisech. Fotografováním se zabývám už několik let a musím říci, že mě to stále velmi baví. Fotografické geny jsem možná zdědil po dědečkovi, který se mě k tomuto koníčku snažil přivést už jako malého kluka. Samozřejmě na sobě musím ještě hodně pracovat, ale pokud se někomu líbí moje výtvory už teď, tak mě to velmi těší. 

 

Pokud víte o někom, kdo připravuje expedici a potřebuje fotografa, dejte mi prosím vědět!!!

 

Co dělám a co nabízím?

!!! Focení není omezeno regionem!!!

Komplexní fotografické a grafické služby.

 

Velkoformátové fotografie a velkoformátový tisk. Výroba fotografií na zakázku, reklamní fotografie a další.

 

Focení: Svateb, maturitních plesů, focení na tabla, portrétní fotografie, focení koncertů, focení školek a škol, třídní fotografie, fotografování ročenek, fotomodeling, kulturní události, fotografování dalších různých akcí. Grafický design a grafické návrhy. Více v kapitole Nabídka.

 

Fotografie - povídání o mých službách.

fototografie, Filip, Hrbáč, Hrbac, retušování fotografií, retusovani fotografii, retuš, retus, Filip Hrbáč, firemní kalendáře, výroba firemních kalendářů, benátky, benátské fotografie, karnevalové masky, korsika, rumunsko, fotografie, krym, prodej fotografií, fotobanka, fotografická banka, aukce, aukční síň, dražba, dražba fotografií, Filip Hrbac, Rychnov nad Kněžnou, Rychnov n. Kn., Rychnov nad Kneznou, Pardubice, Hradec Králové, fotograf Pardubice, Hradec Kralove, fotograficke sluzby, foto, fotografie, Východní Čechy, vychodni cechy, rychnovsko, fotografie, pardubicko, focení, foceni, výstava, vystava, výstavy, vystavy, fotografování, fotografovani, foto, Fuji, modeling, prodej fotografií,prodej fotoobrazů, fotomodeling, focení modelek, focení svateb, svatby, fotografování svateb, fotografování plesů, tabla, focení na tabla, fotografování na tabla, portréty, portrety, portrétní fotografie, modelky, tablo, tabel, fotografické služby, prodej fotek, prodej velkoformátových fotografií, selling photos, photos for sale, prodej autorských práv, prodej fotografií, fotky, Taťána Kuchařová, MISS ČR 2006, MISS WORLD 2006,  foto, Fotografie, fotogalerie, galerie, fotograf na expedice, fotograf na expedici, expediční fotograf,  fotograf pro expedici, expedice, focení expedic, fotky, akty, krajiny, krajinky, Praha, Brno, fotomontáže, fotomontaze, svatby, svatba, svatební kniha, svatebni kniha, fotoknihy, fotografické knihy, prodej fotografií a fotoobrazů, velkoformátové fotografie, velkoformátová fotografie, velkoformátový tisk, prodej, prodávám, prodávám fotografie, nabídka fotografií, nabídka, nabidka fotografii, prodej kalendářů, prodej kalendaru, kalendář, kalendar, nabídka kalendářů, book, fotobook, modeling book, reklamní fotografie, fotografie na zakázku, výroba fotografií na zakázku, fotomontáže, fotomontaze, fotografování soukromých akcí, portréty, portret, portrét, portrety, grafika, grafické návrhy, kandidátka, volby, komunální volby, plakát, plakáty, billboardy, bilboardy, design, grafický design, focení portrétů, Nikon, Focení: Svateb, maturitních plesů, focení na tabla,  portrétní fotografie, focení koncertů,  focení školek a škol,  třídní fotografie,  fotografování  ročenek,  fotomodeling,  kulturní události, fotografování dalších různých akcí.

Čeština
English